Erotyczny trójkącik

group sex

W tym miejscu nie ma miejsca na intymność, czy czułość. O uczuciu nie mówiąc. Sex we trójkę jest czystą żądzą, eksperymentem erotycznym i zaspokojeniem jednej z męskich fantazji. Sobie wyobraź – dwie zmysłowe panie i ty. Trójkąty jest to kompozycja ekshibicjonizmu, wstydu, przełamywania barier (zarówno tych homoseksualnych) oraz nadzwyczaj silnych bodźców, owszem wzrokowych, jakże również fizycznych. O ile sex sprowadzimy zaledwie do odczuć czysto fizycznych, trójkąciki były by na samiusieńkim szczycie spisu najprzyjemniejszych erotycznych doznań. Jest w każdym calu prawdopodobna opcja, iż tegoż typu wyszukiwania nowych doznań może zakończyć się problemami w związku stałym i zachwianiem relacji pomiędzy partnerami. Szczególnie, gdy dojdziemy do etapu, że „pospolity” sex nie sprawia nam przyjemności, a satysfakcję sprawia właśnie rozrywka w gronie większym. Uprawianie seksu we trójkę czy partnerów zamiana może się kojarzyć z powstaniem pewnych określonych nowych nawyków. Inaczej mówiąc: kto posmakował seksu w trójkącie, może w tej chwili mu generalnie nie odpowiadać szablonowy sex we dwoje. W grę wchodzą nowsze doznania. Ta nowsza skala wrażeń również doznań dla niektórych osób może być szalenie atrakcyjna. Zagrożenie polega na tym, że to, co początkowo traktowane jest jako zabawa bądź pewnego typu sprawdzian, przeobraża się nadal w trend życia.

Zwolennicy seksu grupowego twierdzą, że wszelkie urozmaicenie dobre jest. Bardzo ważna jest rozkosz, spełnienie również sex bez zobowiązań. Szczególnie jeżeli partner też zgodę wyraża na tego rodzaju doświadczenia. Gdy w tej chwili taka aprobata jest nie ma problemu z wyszukaniem chętnego do uciechy w troje. Erotyczne portale oraz randkowe wyraźnie pękają w szwach od takiego rodzaju propozycji. Jakże już było wspomniane poprzednio, nie każdy partner ma chęć na doświadczenia, dlatego, że mogą one sprawić destabilizację w związku udanym oraz pożyciu. Powodem może być zazdrość, ewentualnie niepokój o swe umiejętności łóżkowe, względnie bojaźń przed stratą partnera. Wskutek tego także nawet związki, w których zależności obyczajowe są właściwie swobodne nie zawsze się na to decydują. Zazwyczaj poprzestają na eksperymencie jednorazowym i ograniczają próby kolejne. Większa część komentujących internautów pomysł seksu w większym gronie jest zdania, iż na dłuższą metę takiego typu stosunki gubią związek budząc emocje niezdrowe również wrogość. Czy warto jest w następstwie tego narażać się dla chwili radości, choćby najintensywniejszej?

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>